Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?
Реєстрація
Реєстрація автомийки
Нагадати пароль
Введіть e-mail, вказаний при реєстрації
твоє авто автомийка

Мийка самообслуговування: за і проти

10.12.2019

Зовсім нещодавно помити автомобіль можна було тільки вдома за допомогою відра і ганчірки. Цей спосіб доступний кожному і сьогодні, але з появою більш технологічних способів миття авто почали з'являтися численні автомийки із обслуговуючим персоналом, і ще з’явились мийки високого тиску саме для використання в побутових умовах. І всі ці технологічні зміни спричинили появу мийки самообслуговування, яка за короткий час набула широкої популярності.

Розглянемо плюси
1. Економія витрат
Немає необхідності купувати авто мийне обладнання для власного користвання, купувати для неї витратні матеріали у вигляді шампуню, які коштують чималих грошей. До того ж за воду теж платити не має потреби. Оплата йде винятково за час використання обладнання, тому як основну роботу виконує сам автовласник авто.
2. Проста заміна у випадку несправності
Користуючись мийкою самообслуговування, немає необхідності брати до уваги її ремонт у випадку пошкоджень чи несправності. Якщо що-небудь не працює в кабінці мийки, просто переїжджаємо в іншу кабінку.
3. Автохімія на вибір
Не потрібно забивати голову вибором автохімії. Тут про це вже подбали. Кожен пістолет підписаний, а на табло управління висвічуються склад хімії.
4. Якість мийки Вашої машини
Можна не переживати за якість роботи, адже виконувати її будете самі. Тут халтурити, напевно, ніхто не буде. Після кількох разів миття автомобіля прийде необхідний досвід, який дозволить справлятися з цією справою швидше, а значить, і заощадити гроші.
5. Додаткове обладнання
Багато автомийок обладнані ще і пилососами, тому можна привести до ладу і салон авто.

 

І мінуси
1. Черги
Скористатися даним видом послуг не вийде в будь-який зручний час, не дивлячись на те, що вони працюють цілодобово. Машин у великих містах досить багато, тому іноді доведеться почекати своєї черги.
2. Мити машину потрібно самому
Мийка автомобіля лежить на Вас. Це як плюс, так і мінус. Завжди легше перекласти роботу на кого-то другого.
3. Потрібен досвід
Якщо немає певних навичок, то можна витратити на мийку більше грошей, ніж розраховували, але це буде тільки при перших спробах, поки не прийде досвід. Навіть при цьому мийка буде коштувати дешевше, ніж мийка авто із обслуговуючим персоналом.
4. Якість хімії
Автохімія, яка використовується на таких мийках, може бути не зовсім якісною.

Підводячи підсумки, варто сказати, що мийки самообслуговування мають як плюси, так і мінуси. А чи варто користуватися такими послугами Вам - вирішувати Вам.