Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?
Реєстрація
Реєстрація автомийки
Нагадати пароль
Введіть e-mail, вказаний при реєстрації
корисна порада твоє авто автомийка

Професійне миття - якісно і швидко

19.12.2019

Більшість автовласників хочуть їздити на чистому автомобілі і ретельно стежать за чистотою власного авто. Деякі з них виконують мийку транспортного засобу власноруч з метою економії сімейного бюджету. Результат такої роботи не завжди відповідає вашим очікуванням. До того ж іноді забруднення важко відмити без використання професійних засобів. Більшість людей все ж таки звертаються в спеціалізовані автосервіси. Звертаючись в автосервіс, клієнт економить свій час і сили, і результатом відвідування стає ідеально чистий автомобіль.

Переваги професійної мийки
- наявність сучасного обладнання
- використання сертифікованих хімічних миючих засобів
- цілодобовий режим роботи
- використання інноваційних технологій
- великий досвід роботи фахівців
- гарантія якості
- широкий перелік різноманітних послуг

Автомийний ринок стрімко зростає, особливо в великих містах. У мегаполісах, як правило, завжди прискорений ритм життя і велика кількість населення. Власнику транспортного засобу ніде помити машину, та й ніколи. Багато сімей мають не одну і навіть не дві машини, а й більшу кількість. Помити авто власноруч не представляється можливим, а автомийки користуються великою популярністю у великих містах.

Автомийний сервіс також зазнає значних змін. Якість і перелік послуг підвищуються, а в залежності від рівня попиту на послуги і району, відкриваються автомийні станції різного типу. Так, в невеликих районах і містах використовуються автомийки самообслуговування і ручні автомийки. Вартість послуг тут невисока, а якість залежить від ступеня кваліфікації персоналу. 

У великих містах користуються попитом портальні та тунельні автомийних сервіси. Портальна автомийка це механізована рама, яка обладнана рухомими рейками. Автомобіль автоматично пересувається і відбувається його мийка. Операції попередньо задаються програмою. Залежно від кількості операцій, процедура займає від 5 до 15 хвилин.
Тунельна автомийка - це закритий комплекс, який оснащений транспортером і мийними модулями. Автомобіль від початку переміщається до кінця тунелю, проходячи через кожен модуль.

Такі станції характеризуються невеликою чисельністю персоналу і високою якістю результату. Вартість таких процедур набагато вище, і тут можна отримати також додаткові послуги.