Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?
Реєстрація
Реєстрація автомийки
Нагадати пароль
Введіть e-mail, вказаний при реєстрації
автомийка

Автомийка вантажних автомобілів

30.07.2019

В наш час послуги автомийок стають все більш необхідним та популярним сервісом у великих містах і селах. Особливий попит сьогодні мають послуги автомийки для вантажівок, тому така бізнес-ідея зараз цікавить багатьох підприємців. Матеріал даної статті присвячений саме цій темі. 
 
Автомийка вантажних автомобілів: особливості бізнес-ідеї

Такий бізнес розрахований на відкриття приміщення для миття фур є досить перспективним, так як вантажні автомобілі брудняться на українських дорогах частіше в 2-3 рази, ніж, наприклад, на німецьких чи австрійських автобанах.
Якщо планується відкриття автомийки вантажних автомобілів, спочатку варто правильно підібрати місце. У центрі міста обладнати автомийку не варто, так як фурам заборонено заїжджати у центр великих населених пунктів. Вибирати місце краще за межами міста, в місцях скупчення вантажних машин. Коли місце вибрано, потрібно розібратися з подачею та відведенням води. Водопостачання має бути стабільним і хорошим. Напір повинен бути таким, щоб забезпечити безперебійне постачання води. Якщо він дуже слабкий, то доведеться встановити насос.
Приміщення для миття фури має бути дуже великим, щоб фура змогла зробити необхідний маневр.

Який тип приміщення обрати?

Автомийка вантажних автомобілів вимагає від засновника бізнесу визначитися з типом приміщення. Воно може бути або стаціонарним, або мобільним. Експерти рекомендують вибирати мобільний тип споруди, так як такий тип має цілу низку плюсів:
- його легко збирати і розбирати (не вимагає заливки монолітного фундаменту і проведення складних будівельних робіт);
- с не вимагає отримання великого списку дозвільних документів на будівництво;
- збірна конструкція дозволить швидко компенсувати вкладені кошти.

Детальні розрахунки

Спочатку визначаємося, скільки автомийка вантажних автомобілів повинна задіяти співробітників. Для середньої за своїми розмірами мобільного мийки для фур досить 10 чоловік обслуговуючого персоналу (1 людина - адміністратор, інші 9 осіб - це мийники, які працюють позмінно). Для міні-мийки досить буде 3 співробітника (1 людина - адміністратор, який перевіряє роботу мийників і веде облік, інші 2 людини - мийники).

Розцінки на послуги, що надаються

Зазвичай мийка однієї фури коштує від 800 гривень. Якщо автомийка для вантажних автомобілів буде обслуговувати 10 машин за добу, щоденний прибуток складе приблизно 8000 гривень. Річний чистий прибуток  складе більше 405000 гривень. За таких умов придбане обладнання та інвентар окупиться за 2-3 місяці. У випадку неправильного вибору місця розташування, автомийка для вантажних автомобілів проект з витратами і очікуваним прибутком, окупатися буде довше запланованого терміну.
Важливий момент - реклама. Якщо автомийка для вантажних автомобілів знаходиться на трасі, на прилеглих до неї ділянках встановити кілька покажчиків з текстом такого змісту : «Професійна автомийка для вантажних автомобілів - 500 м». Чим яскравіше буде такий покажчик, тим краще.

Додаткові можливості

Автомийка для вантажних автомобілів проект якої має допускати варіанти розширення. Якщо бізнес піде добре, мийку можна доукомплектувати. Можливо поряд з автомийкою спорудити невелику їдальню для водіїв і автомагазин. Якщо такі плани з'явилися, автомийка для вантажних автомобілів проект, який скласти легко, буде ще й привабливою для водіїв-далекобійників. Ще деякі бізнесмени приймають рішення побудувати окреме місце для стоянки фур.
Тепер ви знаєте, що таке автомийка вантажних автомобілів і що такий проект скласти легко і просто. Сміливо відкривайте свій бізнес і покращуйте свій добробут за допомогою цікавої і прибуткової справи.