Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?
Реєстрація
Реєстрація автомийки
Нагадати пароль
Введіть e-mail, вказаний при реєстрації
додаток автомийка

Як записатися на автомийку онлайн з мобільного?

02.08.2019

Ви власник авто?  Ви високо цінуєте дорогоцінний час і не бажаєте марно витрачати час у черзі на мийку власної машини? - Без проблем. 
Використовуючи сервіс для запису на авто мийку онлайн, можна відшукати найближчу автомийку і тепер для запису не має необхідності телефонувати адміністратору мийки. Все дуже просто, зручно і в одному місці.

iCherga це кращий додаток для запису на автомийку в вашому смартфоні. Перевірте як працює додаток для водіїв в play.google.com та apps.apple.com

Опис сервісу для запису на автомийку онлайн

Додаток дозволяє робити запис на автомийку онлайн у зручний для тебе час. Причому для цього не потрібно навіть відвідувати автосервіс. Інтерфейс продуманий в повній мірі. Враховано найменш значимі аспекти, а саме додаток для запису працює абсолютно на будь-якому портативному пристрої.
Тут відображається не тільки найближча автомийка, але і ряд додаткових параметрів. Можна переглянути інформацію про графік роботи автомийки, ознайомитися з відгуками клієнтів, дізнатися про всі акції та знижки. Сервіс для запису на автомийку включає в себе безліч фільтрів для безпроблемного пошуку оптимального варіанту. Доступний вибір не лише на мапі, але і в наведеному списку - все для максимальної зручності і комфорту кожного користувача.

                     

Підбирається найближча автомийка лише одним натисканням на кнопку. Можна також прокласти маршрут прямо в додатку і звернутися до представника сервісу, який завжди відповість на усі запитання.

Основні переваги сервісу iCherga

Додаток пропонує користувачам такі переваги:
•    Грамотна реалізація інтерфейсу;
•    Будь-яка автомийка в Києві чи інших містах на вибір користувача;
•    Широкі функціональні можливості;
•    Безлімітне використання всіх можливостей;
•    Швидкий запис на мийку в зручний для тебе час;
•    Вичерпна інформація з усіх автомийок, представлених на мапі;
•    Правильно підібрані фільтри для швидкого вибору потрібної автомийки.
iCherga - запис на автомийку онлайн з максимальним комфортом. Широкий вибір можливостей на будь-який смак. Встановлюйте додаток прямо зараз, і ви не будете розчаровані.