Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?
Реєстрація
Реєстрація автомийки
Нагадати пароль
Введіть e-mail, вказаний при реєстрації
власний бізнес автомийка

Чому автомийний бізнес не розвивається?

30.08.2019

Багато власників автобізнесу чітко розуміють, що рано чи пізно високі прибутки, які він приносить, не можуть бути постійними. І необхідно буде щось міняти в структурі власної справи, додавати нові послуги і ставити нові задачі.
Приймаючи рішення про розвиток і стабілізацію своєї справи, деякі починають з виконання простих стандартних рекомендацій. Наприклад, використовують соцмережі як велику рекламну площадку для залучення нових клієнтів. Безумовно, при правильно розробленій реклами це дає ефект, але лише на невеликий проміжок часу. 
Однак інтернет-технології можна використовувати і по-іншому. Наприклад, для замовлення таксі вже давно розроблені і успішно використовуються сервіси Uber і аналогічні. Так само, як і для замовлення їжі додому і в офіс, а також цілої низки сервісів всесвітня мережа допомагає розвитку бізнесу, як незмінний помічник для бізнесменів та їх клієнтів. У зв'язку з цим і автомийка як бізнес цілком може бути інтегрована в систему інтернет-сервісів і сервіс iCherga (icherga.com) біло створено саме для автомийного бізнесу різного типу, томущо, це просто, вигідно і ефективно!

Чому це буде працювати

Причин кілька:
- по-перше, бізнес-автомийка актуальний для тих клієнтів, які бажають заощадити час. Тобто, приїхати і швидко вимити машину, без черг і очікування;
- по-друге, автомийка як бізнес зацікавлений в постійних клієнтах. Адже попит на цю послугу регулярний і частий. Тому чим більша кількість потенційних користувачів, яким сподобалася як сама якість послуги, так і сервіс, тим більше і стабільніше буде прибутковість у компанії  чи підприємця.
Проблеми, з якими стикається стандартний автомийка бізнес – це складно додзвонитися до менеджера, не завжди зручний час, на який призначена послуга, і, якщо виникла необхідність перенести її на більш ранній або пізній час, теж можуть виникнути складнощі. Їхати на найближчу мийку хочуть не всі - автомийка як бізнес сильно різниться за якістю, і клієнти звикли довіряти перевіреній компанії. Та й стояти в черзі - означає втрачати час. А він сьогодні - один з найцінніших ресурсів.

Успішний старт

Щоб перезапустити і "оновити" автомийка бізнес із застосуванням додатків, знадобиться реалізувати такі опції, як:
1. Електронний журнал. Це необхідно для фіксування всієї необхідної інформації і узгодженості роботи персоналу, контролю за тим, що відбувається в онлайн-режимі. Така опція дозволяє бачити завантаженість і час кожної послуги, найбільш популярні послуги і інше.
2. СРМ система для слідкування за роботи та аналітики. З її допомогою автомийка бізнес може керуватися в оперативному режимі, за допомогою внесення своєчасних коригувань в реальному часі.

3. Навчання персоналу в онлайн-режимі, через сервіс цього ж додатка.
Така організація послуг дозволить без будь-якої реклами і зайвих витрат з перших же днів залучати клієнтів "вживу", при цьому, істотно економлячи цей інструмент при розкручуванні бізнесу.

Просування бізнесу

Як і будь-який інший бізнес автомийка чутлива до програм лояльності для клієнта. Тому слід активно використовувати надання бонусів і інших преференцій постійним користувачам і тим, хто завантажує додаток в соціальних мережах і використовує його сервіси. І, звичайно, автомийка як бізнес успішна відповідно до якості самих послуг. Якість в даному випадку наріжний камінь процвітання.
Аналітика – це ще одна задача, про яку не варто лишати без уваги.

Особливо якщо бізнес автомийка почав працювати зовсім недавно. Підсумком роботи стане збільшення обсягів наданих послуг, нарощення бази клієнтів і як результат зростання прибутку, який не змусить себе чекати!