Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?
Реєстрація
Реєстрація автомийки
Нагадати пароль
Введіть e-mail, вказаний при реєстрації
власний бізнес автомийка CRM

Програма CRM для Вашої автомийки від сервісу iCherga

21.09.2019

Автомийка в сучасному світі – досить високотехнологічний бізнес. Розглянемо більше детально, які процеси Вам слід робити :
•    потрібно прибирати глибокі забруднення;
•    ні в якому разі не можна допустити подряпину на авто;
•    все це потрібно робити швидко;
•    вести облік миючих засобів та багато іншого.

Головне у всій цій системі - контроль за технологією та її виконавцями. Тобто, мова йде про автоматизацію автомийки, бізнес-процесів, які на сучасному рівні ведення бізнесу складно реалізувати  без впровадження спеціалізованого програмно-апаратного комплексу - програми CRM для автомийки. Докладніше розповімо далі, але для початку варто зареєструвати Вашу автомийку чи виконати вхід через тестовий профіль мийки для кращої візуаліазціїї всіх особливостей: 

https://icherga.com/
Логін - demo@icherga.com
Пароль - demo

Що таке програма CRM для автомийки?

Прикро, коли персонал твоєї автомийки зневажливо ставиться до дотримання елементарних правил. Тим більше, коли страждає продуктивність і не дотримуються терміни обслуговування клієнтів. І вже зовсім нікуди не годиться, якщо має місце "додаткове" обслуговування клієнтів!
Саме для цього і потрібна CRM-система для автомийки - щоб в лаконічному форматі надавати керівнику актуальну інформацію про стан справ на об'єкті. Це не просто автоматизація автомийки - це ціла система, яка включає в себе опції обліку, аналізу та контролю за дотриманням технологічних вимог. Але і автоматизувати певні ітерації CRM-система для автомийки також дозволяє!

Що може робити CRM для автомийки

CRM для автомийки робить наскрізний облік клієнтів : як тих, які вже користувалися сервісом, так і потенційних, створюючи єдину базу даних (із зазначенням всіх нюансів і особливостей). Тепер стає можливим проводити агресивну цільову маркетингову політику по залученню найбільш вигідних клієнтів.
До опції технологічного контролю, мабуть, варто додати те, що CRM для автомийки дозволяє контролювати роботу кожного фахівця і оцінювати його трудову діяльність за кілька місяців його робити (а значить, і коректно призначати преміальні виплати).
Система CRM для автомийок здатна підвищити продуктивність праці персоналу за рахунок того, що відкидаються нераціональні дії і скорочуються невиробничі витрати. 

Фінансові можливості програми для автомийки

І нарешті, найвідповідальніша опція системи CRM автомийки - облік витрат матеріалів, компонентів, а також виручки. Автомийка це підприємство малого бізнесу. Але з часом таке підприємство схильне розростатися : збільшується кількість місць для прийому клієнтських машин, зростає число співробітників, зростають витрати. Відчувається дефіцит уваги - вкрай складно тепер відстежити всі фінансові процеси, які відбуваються на об’єкті.
Програма для автомийки здатна гарантовано визначити факт здійснення послуг за різними об'єктивними параметрами - обслуговування клієнтів без фіксації продажу стає просто неможливим.

Коли у вас у підпорядкуванні десятки людей контролювати крадіжки «вручну» стає важкувато!
І звичайно ж, витрати. Облік витрат дорогих компонентів на автомийці (наприклад, преміумних миючих засобів), часом, буває більш ефективним заходом, ніж зростання виручки. CRM встановить надійний бар'єр не тільки на перевитрати таких матеріалів, але навіть буде здійснювати облік машино-годин використання профільного обладнання.
CRM-система здатна кардинально змінити підхід до бізнес-процесів на підприємстві: починаючи від часу, який потрібен для контролю і обліку, і закінчуючи можливістю якісного аналізу клієнтської бази, адже    час не чекає!