Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?
Реєстрація
Реєстрація автомийки
Нагадати пароль
Введіть e-mail, вказаний при реєстрації
цікаво знати власний бізнес додаток CRM

Майбутнє за податками в смартфоні, а не за касовими апаратами

04.10.2019

Останні тижні в інформаційному просторі жваво обговорювали нові законопроекти по оподаткуванню. Верховна Рада розширила обов'язкове використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для малого бізнесу з метою детінізації розрахунків. Вони розраховують на кращий облік доходів підприємців, що користуються перевагами спрощеного оподаткування.

Податкова реформа нової команди, до якої додали приправу у вигляді програмного РРО, є звичайним продовженням шляху минулої влади і дуже схоже на латання дірок у бюджеті. Єдине, що є з майбутнього у цьому законі, так це відсутність обмежень з боку держави на розробку програмних РРО, реєстрацію програмного РРО через Електронний кабінет. Тут є привід для мрій і нових проектів. Це вікно можливостей, через який ми можемо подивитися на візію «держави в смартфоні».

В нас є проект, який крім повної автоматизації, представляє мережу компаній у звичайному смартфоні і важливим орієнтиром є створення комфорту для споживача і своя відповідальність за реалізацію. І ми мріємо про «державу у смартфоні» через свої реалізовані проекти, які вже давно працюють.

Пропоную переглянути проект iCherga (icherga.com). Ми створили комплексний бізнес, який оптимізує всі процеси на автомийці у звичайному додатку для сматрфонів. Це ефективний інструмент для автоматизації роботи з клієнтами, ведення обліку та контролю, а користувачі мобільного додатку знайдуть  автомийку на мапі і за допомогою лише кількох натискань запишуться у електронну чергу.

Реальність змушує нас рухатися далі, і так як у бізнесі відсутній минулий час в проектуванні і навіть теперішня форма викликає подив, тому мислення у майбутній формі тримає у темпі і надає переваги. Тому ми запропонували нашім клієнтам такий процес в рамках проекту iCherga, як інтеграцію в мобільні додатки для клієнтів на обох платформах

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.itbrick.carwash.ua

https://apps.apple.com/us/app/icherga/id1078652702

Як саме РРО буде працювати в додатку?

Клієнт робить замовлення, приїздить у вказаний час, отримує послугу в повному обсязі, після чого адміністратор в CRM-системі формує загальний рахунок. З цього моменту залишається натиснути на «оформити чек» у програмі. Далі починає свою роботу податковий сервер, який отримує запит, реєструє фіскальну транзакцію і повертає готовий чек з номером компанії. CRM відправляє push-повідомлення клієнту про отримання чеку, який він може побачити в своєму мобільному додатку у вкладці «Мої чеки».

Таким чином, ми маємо повну автоматизацію, оформлення чеку згідно законодавства і повний контроль бізнесу з врахуванням того, хто з робітників супроводжував надання послуги і створення чеку на основі загального рахунку.

У цього сервісу багато переваг. Власник бізнесу отримує детальну статистику заявок, управління персоналом і контроль графіку роботи мийки, зручну систему інформування клієнтів, пасивне розширення клієнтської бази, оцінку ефективності роботи персоналу через відношення клієнтів. Сам сервіс можна використовувати на всіх носіях від ПК до смартфону.

Ви спитаєте до чого тут податки і підприємці? Пропоную разом подивитися на оподаткування крізь проект iCherga.

Підприємець встановлює РРО на свій прилад (від ПК до смартфону), під час операції данні з сумою потрапляють на сервер податкової, де з суми одразу нараховуються податки. Якщо це безготівкові розрахунки, то підприємець може отримати свій заробіток і забути про частину податків, тому що він вже все сплатив і йому залишиться контроль зняття податків і перегляд своїх звітів, які держава підготувала завдяки цьому додатку. Якщо це готівкові розрахунки, то вам залишається контроль нарахування, перегляд звітів і сплата податків кожного дня, тижня, місяця на вибір.

Ця програмна РРО повинна постійно надавати інформацію по змінам податків, пропозиції по оптимізації податків. Крім цього, програма може дати статистику по веденню бізнесу. І все це робиться автоматизовано. Ось це і є, в нашому розумінні, «держава в смартфоні». У підприємця більше часу на ведення і розширення бізнесу. І якщо підприємця можна оштрафувати за порушення, то в цьому випадку і державу можна оштрафувати за порушення у нарахуванні податків, проблеми у роботі програмного РРО. Це партнерські відношення між громадянином і владою.

Що залишається? Створювати закони з поглядом у майбутнє з думкою про людей. Ми близько до розрекламованої «держави у смартфоні». Для її реалізації потрібна сміливість і воля. Саме цього чекали від нової влади. А якщо ні, то почнемо реалізовувати самі вже зараз.