Вхід в особистий кабінет
Забули пароль?
Реєстрація
Реєстрація автомийки
Нагадати пароль
Введіть e-mail, вказаний при реєстрації
додаток автомийка корисна порада твоє авто

Практичні поради: як мити автомобіль в холодну пору року

13.11.2019

Відлига та «ночівля» автомобіля під відкритим небом взимку призводять до сильного забруднення всього транспортного засобу. Сніг, бруд, дощ, листя ... адже регулярне миття автомобіля в зимову пору важливе не тільки із естетичних міркувань, але і для підтримки відмінного технічного стану машини.

Якому виду автомийки віддати перевагу взимку?

Доглядати за кузовом автомобіля взимку складніше, ніж влітку, так як атмосферні умови ніяк не сприяють безпроблемному і швидкому очищенню транспортного засобу, а неправильна мийка може стати причиною пошкодження багатьох деталей. Тому здійснювати дану процедуру рекомендуємо в критому приміщенні автомийки ручного типу - щоб знайти найближчу від вас ручну автомийку використовуйте кнопку Тип в основному меню в мобільному додатку iСherga.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.itbrick.carwash.ua

https://apps.apple.com/us/app/icherga/id1078652702

Ручна чистка дає змогу ретельно і безпечно для кузова та лакофарбового покриття вимити машину. На автоматичних автомийках вода взаємодіє з автомобілем під високим тиском, через що вона проникає в найдрібніші елементи. Потім під впливом низьких температур волога замерзає, що може викликати блокування дверцят або замку.

При низьких температурах краще уникати мийки під відкритим небом, так як вода, якою ви чистите транспортний засіб, замерзає не тільки на автомобілі, але і на землі навколо машини. Таким чином, ви просто створюєте собі каток. Крім того, видалити бруд при низькій температурі навколишнього середовища набагато складніше, ніж це можна було б зробити в теплому приміщенні. Та й вода з усією необхідною «хімією» набагато гірше розподіляється по холодному кузову. А якщо до морозу приєднаються ще снігопад і сильні пориви вітру? ..

Для самостійного миття автомобіля необхідно придбати певну автомобільну косметику

Перш за все, перед кожним миттям бажано захистити все ущільнювачі і замки, в чому вам допоможуть спеціальні засоби. Ті ж самі спеціальні препарати відмінно впораються із завданням консервації та захисту від низьких температур бамперів та інших зовнішніх елементів - як пластикових, так і гумових. Після очищення і розпилення препарату на ущільнювачі або замки ви можете бути спокійні за їх стан після закінчення миття.

Після того, як ви помили автомобіль за допомогою шампуню і теплої води, ви повинні ретельно висушити його і підготувати до водіння по зимових дорогах. Якщо залишити деталь автомобіля мокрою або навіть просто вологою, вода перетвориться на лід, який може пошкодити кузов через розширення зазорів або тріщин. Щоб поліпшити і полегшити процес сушіння автомобіля, варто скористатися спеціальним автошампунем. Такі засоби гарантують, що вода і препарат висохнуть, не залишаючи слідів і бруду, а також додадуть кузову автомобіля блиск. Вони також дозволяють відмовитися від не зовсім зручного з практичної точки зору використання тканинних рушників.

І, нарешті, не забудьте нанести віск, якщо температура вище нульової позначки або полімер при мінусових температурах - завдяки цьому ви захистите автомобільну фарбу від іржі і шкідливого впливу солі на дорогах.

Діючи відповідно до цієї короткої і простої інструкції з миття автомобіля взимку, ви можете бути впевнені, що ваш транспортний засіб буде чистим і охайним smiley